Specjaliści od specjalistów!

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, które poszukują m.in. ślusarzy, mechaników czy też operatorów wózków widłowych. Sama rekrutacja do pracy w Niemczech wygląda podobnie, jak ta prowadzona do rodzimych firm. Różni się ona jednak tym, że wymagana jest znajomość języka obcego, aby móc porozumieć się z klientami czy też szefem. Jeśli znasz choćby podstawowe zwroty związane z wykonywanymi obowiązkami w mowie niemieckiej, to pomożemy Ci w znalezieniu stanowiska.

Z Finde HR oszczędzisz czas
i pieniądze poświęcone na rekrutację.

rawpixel-749493-unsplash

Doświadczenie i wiedza to solidna podstawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć zatrudnienie w nowej firmie. Dlatego my wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy pomoc w znalezieniu pracy w Niemczech. Nasze przedsiębiorstwo kompleksowo zajmuje się rekrutowaniem osób do zagranicznych, zachodnich instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakich kompetencji i kwalifikacji wymagają przedsiębiorstwa, dlatego też łatwiej jest nam dopasować zainteresowaną osobę do danej firmy. To my selekcjonujemy najpierw wszystkie przesłane zgłoszenia, by później przejść do rozmów rekrutacyjnych i wyboru najbardziej kompetentnego podwładnego. Dlatego też, jeśli zależy Ci na znalezieniu nowego stanowiska, to zgłoś się do nas, a my Ci pomożemy w znalezieniu pracy.

Co możemy zrobić dla twojej firmy

Klientom pracującym z Finde HR oferujemy najwyższej jakości usługi doradztwa w zakresie Human Resources, szybko i sprawnie przeprowadzamy proces pozyskiwania i rekrutacji pracowników różnych branży. Specjalizujemy się w znajdywaniu najlepszych fachowców, takich jak:

  • kierowcy samochodów ciężarowych z niezbędnymi uprawnieniami i doświadczeniem,
  • magazynierzy, komisjonerzy oraz operatorzy wózków widłowych,
  • spawacze MIG, MAG, TIG,
  • ślusarze, monterzy, lakiernicy konstrukcji stalowych,
  • pracownicy fizyczni do rolnictwa, produkcji i innych branży.

Napisz lub zadzwoń do nas, powiedz jakich pracowników brakuje w Twojej firmie. Resztę zostaw naszemu doświadczonemu, zespołowi Finde HR!

man-welding-iron-2918011

Nieobsadzony etat to straty w Twojej firmie

finde hr

Najlepsi pracownicy do Twojego biznesu. To proste! Zleć nam poszukiwania, a my dostarczymy Ci wybranych fachowców
szybko i sprawnie.

finde-hr

Praktycznie zerowe formalności. Przejrzyste zasady współpracy i tylko jednorazowa opłata za usługę pośrednictwa.